041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Ura pravljic v 2. Razredu

Jun 15, 2018

Učenci 2. razreda oddelka podaljšanega bivanja matične šole smo v sredo, 13.6.2018 uživali pri uri pravljic. V okviru projekta  Vseživljenskega učenja nas je obiskala  gospa Magda Ambrožič. Gospa Magda nam je pripovedovala slovensko ljudsko pravljico Od Lintverna. Učenci so jo poslušal z velikim zanimanjem in se popolnoma vživeli v zgodbo o strašnem zmaju. Kot pa je značilno za pravljice, se tudi ta pravljica konča tako, da dobro premaga zlo.

Sledile so ustvarjalne delavnice. Nekateri so ilustrirali pravljico in še posebej so se potrudili pri risanju strašnega zmaja. Drugi pa so gubali posebne rožice s skritim sporočilom.

Gospe Magdi se zahvaljujemo, ker je prišla med nas in nas popeljala v čudovit svet pravljic in domišljije.

Elena Kodre Nabergoj

Najbolj iskano

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost