Skupaj se učimo

Okt 16, 2018

Tudi letos  bomo z učenci 2./3. razreda OŠPP z zavoda CIRIUS  skupaj »gulili«  šolske klopi. Naša srečanja smo poimenovali Skupaj se učimo.  V ponedeljek, 8.10., smo učenci 4. a z veseljem sprejeli medse vrstnike s sosednje šole. Najprej smo se drug drugemu predstavili. Spoznali smo Kristino iz Dornberka, Rubna iz Ajdovščine in Mirana s Štjaka.

Nato smo začeli z ustvarjanjem. Spoznali smo nekaj novih besed- monotipija, grafika…Delali smo  odtise.  Najprej smo tri barve nanesli na eno stran lista in s prepogibanjem izdelali simetrično sliko. Nato pa smo naslikali jesensko drevo in ga odtisnili na bel list. Naloge niso bile preveč težke, zato smo jih zmogli prav vsi. Veseli smo bili, saj so bili naši izdelki lepi in zanimivi- prave umetnine. Ponosno smo jih razstavili na šolskem hodniku in v razredu.

Ruben, Kristina in Miran so nam obljubili, da se nam kmalu pridružijo še pri katerem drugem.

Damjana Černigoj