041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Sodelovanje s sosedi

Mar 13, 2019

Vse leto potekajo vsaka dva tedna med našimi četrtošolci in učenci enega izmed oddelkov v sosednjem Cirius-u skupne dejavnosti. V prvem polletju smo učence gostovali v 4.a razredu, v drugem polletju pa z njimi sodelujemo učenci 4.b razreda.

V ponedeljek 11.3.2019 je bilo med učenci drugo tako srečanje. Pri urah slovenskega jezika učenci spoznavajo značilnosti opisa poklica, zato je bilo tudi srečanje organizirano na to temo. Učenci so reševali uganke o poklicih, iskali besedo za žensko in moško osebo na nekem delovnem mestu, s pantomimo uprizarjali različne poklice in podrobneje spoznavali enega izmed poklicov.

Skupine so bile mešane, kar je omogočilo gostom občutek vključitve v dejavnost. Naši učenci ob takih srečanjih utrjujejo zavedanje pomembnosti sprejemanja različnosti med nami. Srečanja bomo nadaljevali konec marca.

Nadja Rodman Koradin

Najbolj iskano

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost