041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Eno smo pa skuhali…

Apr 10, 2019

Pri kuharskem krožku, vendar!

Obiskuje ga kar cela vojska otrok. Z veseljem si vsak torek zavežemo predpasnike, zavihamo rokave in mesimo, mešamo, pražimo in kuhamo, dokler ne zadiši cela šola.

Za Miklavža smo pripravili vročo čokolado, za božič Božične piškote, januarja kmečki krožnik s klobaso in zeljem in domače palačinke, februarja pašto z golažem ter piščančji rižot, za pusta miške, v marcu pico, za materinski dan nutellino zvezdo, v aprilu pa kruhovo rolado s pršutom in sirom in angleške, čokoladne brownije. Pred veliko nočjo pa bomo pekli ptičke in menihe, da bo praznično dišalo po šolski avli.

Se vam že kaj cedijo sline? Z veseljem vam eno skuhamo!

Učenci kuharskega krožka

z mentorico Mirjam Goričan Štimec

Najbolj iskano

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost