041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

TEHNIŠKI DAN ZA 4. IN 5.R Vrhpolje

Apr 24, 2019

Tehniški dnevi so vedno zanimivi, vsakokrat se naučimo nekaj novih spretnosti in izdelamo praktične izdelke. Tokrat smo v 4.r izdelovali vodno kolo ter vodni hram, v 5.r pa vetromer in balon.

Najprej je bilo potrebno pripraviti vse materiale, orodja in pripomočke. Sledila so navodila učiteljice ter ogled slik v delovnem zvezku, ki so nas po korakih vodile do končnega izdelka. Trudili smo se, da bi izdelke izdelali čimbolj samostojno ter seveda, kar se da natančno. Pomagali smo drug drugemu, da je delo hitreje steklo. Vsak je izdelal dva izdelka. Ob koncu dneva dejavnosti je sledilo pospravljanje razreda ter vseh pripomočkov. Končne izdelke smo preizkusili, ovrednotili, določene tudi ocenili. V delovnem zvezku smo odgovorili na vprašanja, povezana z izdelavo izdelkov.

To je bil naš tretji tehniški dan. Komaj čakamo še četrtega, ki bo hkrati naš zadnji v letošnjem šolskem letu.

Učenci 4. in 5.r z učiteljico Saro Furlan

Najbolj iskano

(Skupno 246 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost