041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

maj 2024
PTSČPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Apr   Jun »

Arhivi

Szentes, 3.dan

Okt 2, 2019

Danes smo preizkusili, lahko poteka pouk na Madžarskem, saj smo dve šolski uri bili skupaj z njihovimi učenci v razredih pri običajnih šolskih urah. V prvem odmoru smo učence in učitelje postregli s potico, ki sta jo pripravila Rok in njegova mama, v drugem odmoru pa smo obeležili svetovni dan glasbe. Nato smo v manjših skupinah raziskovali mesto, učenci so znamenitosti odkrivali s pomočjo različnih miselnih nalog. Za zaključek zanimivega dopoldneva smo pojedli pico, učenci so se preizkusili še v bowlingu, popoldan pa nadaljevali s svojimi prijatelji.

Sonja Simonič Puc

Prispevki učencev:
Danes smo po pouku odšli na orientacijo po mestu. Po tem smo šli na kosilo v restavracijo Chicago, kjer smo igrali bowling. Po bowlanju smo jaz, Jakob, Rok, Rudi, Levente, Tamas in ostali odšli s kajaki po reki. Zvečer sem odšel na košarkarski trening z Leventom. Luka
Danes mi je bilo zelooooo všeč, ker je bil dan bolj zanimiv. Zjutraj smo imeli dve šolski uri z našimi dopisovalci, nato pa smo imeli kot nekakšen “orientacijski tek” po celem mestu. Iskali smo namige,…
Popoldne smo odšli v bližnje mesto, kjer je bilo zelo lepo, nato pa smo se dobili še z ostalimi sošolci. Tisa
Danes smo igrali in “tekmovali” v bowlingu še prej pa smo jedli pico. Jutri ima Sugi rojstni dan in zato sta nas danes obiskala njena stara starša. Imeli smo malo bolj zgodno praznovanje. Kaja

Najbolj iskano

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost