041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Predavanje Marko Juhant

Nov 18, 2019

Vabilo Spoštovani starši in sodelavci! V četrtek, 21. 11. 2019, ob 17.30 vas vabimo v telovadnico OŠ Draga Bajca Vipava na predavanje z naslovom »Navajanje na samostojnost in odgovornost«.

Predaval bo Marko Juhant, specialni pedagog za motnje vedenja in osebnosti.

Izhodiščne misli predavatelja: »Če hočemo otrokovo samostojnost, moramo zagotavljati nadzor, da otrok res počne, kar je treba. Hkrati je otrok manj samostojen, če je našega nadzora več. Kje je tu meja? Kdaj postane otrok odgovoren za svoja dejanja, pri katerih letih in pri katerih akcijah? Kaj je najboljša metoda, da otrok napreduje? Če se s temi vsebinami ne ukvarjamo, bomo otroka vzredili, ne pa vzgojili! Bo le večji in težji, ne pa tudi zrelejši. Kako vrednote staršev in družine vplivajo na razvoj našega otroka?«

Prijazno vabljeni!

Najbolj iskano

(Skupno 258 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost