041 619 125 info@os-vipava.si

Spoštovani starši in učenci.

Na šoli smo pričeli s pripravami na šolsko leto 2022/2’23. Pripravili smo predstavitev vsebin obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za bodoče učence od 4. do 9. razreda. Prosimo, preberite tudi navodila za urejanje prijav v aplikaciji e-Asistent. 

Upamo, da vam bodo predstavitve v pomoč pri izbiri in odločitvi. Pomembno je, da pred odločitvijo izbire izbirnih predmetov dobro razmislite in izberete tiste izbirne predmete, ki jih boste z veseljem obiskovali.

Za dodatna pojasnila kontaktirajte svetovalno delavko Mojca Habič mojca.habic@os-vipava.si ali po telefonu: 05 36 64 363.

V upanju, da boste našli zanimive vsebine, vas lepo pozdravljamo.

Mojca Habič

Za več informacij kliknite tukaj:

NIP 4. do 6. razred

OIP 7. razred

OIP 8. razred

OIP 9. razred

 

(Skupno 860 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost