041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Mesec skupnega branja

Okt 15, 2018

V septembru  in oktobru je potekal  projekt Nacionalni mesec skupnega branja. Učenci drugega razreda podaljšanega bivanja na matični šoli smo se pridružili temu projektu. Sedmošolki Vida in Tisa sta nas povabili v knjižnico. Prebrali sta nam zgodbico  Ježek Janček. Že med branjem sta vključevali učence v pogovor. Sledila je delavnica. Z učenci smo izrezovali jesenske motive iz papirja. Najprej smo izrezali jesenske liste različnih oblik in barv. Iz zelenega papirja smo izrezali travo za gozdna tla. Sledilo je izrezovanje gob, buč, hrušk in jabolk.  Seveda ni manjkal niti ježek.

Vse naše izdelke smo skupaj prilepili na pano, ki je krasil avlo naše šole. Kako lep izdelek je nastal pa si lahko ogledate na spodnji fotografiji.

V tem času smo tudi v času podaljšanega bivanja več časa namenjali branju, tako glasnemu kot tihemu.

Tudi v prihodnje bomo večkrat obiskali knjižnico in spodbujali branje pri naših učencih.

Elena Kodre Nabergoj

Najbolj iskano

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost