041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Moj prosti čas

Okt 15, 2018

Ob tednu otroka smo se v podaljšanem bivanju drugega razreda na matični šoli pogovarjali tudi o prostem času. Otroci so ugotovili, da je prosti čas pomemben zanje. Da se v prostem času najraje igrajo, gibljejo na prostem, berejo, uživajo skupaj z družino… Skupna ugotovitev je bila, da so v prostem času prosti vseh obveznosti in da počnejo stvari, ki jih veselijo. S svojimi najdražjimi  in prijatelji ob strani.

Vsak od njih je ilustriral tisto stvar, ki mu je všeč  in ki jo ali jo je počel v prostem času.

Učenci so pravi umetniki. Nastali so čudoviti izdelki. Na ogled smo jih postavili v avli naše šole, kjer si jih lahko tudi ogledate.

Elena Kodre Nabergoj

Najbolj iskano

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost