041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Izlet v Planico

Mar 28, 2017

V četrtek, 23.3. smo se po okriljem Zavarovalnice Triglav udeležili izleta v Planico. Iz naše šole se je izleta udeležilu 6 učenk pod mentorstvom Mitje Lavrenčiča ( Veronika Premrl, Sara Šček, Valerija Fajdiga, Pamela Gavrilova, Val Mohorčič Krapež in Hana Polak ).

Odhod avtobusa je bil že ob 6.35 izpred naše šole. Po dogovoru s puncami smo se dobili že malce prej, kjer sem jim predstavil Planiški program, izmenjali pa smo si tudi telefonske številke v primeru, da se med 15 tisoč lavo množico porazgubimo.

Na avtobusu smo prejeli bone za prehrano in navijaški rekvizit ( nalepka in kapa ). Po prihodu v Planico smo odšli najprej na zajtrk, potem pa smo si ogledali 2 trening skoka in kvalifikacije za petkovo tekmo. Puncam sem namignil kje so najboljše lokacije za pridobivanje podpisov od skakalnih orlov, dogovorili pa smo se tudi za zbirno lokacijo. Po zaključku poletov je sledil še zabavni program, katerega je popestrila predstavitev vseh naših skakalcev.

Po zaključeni prireditvi smo se odpravili proti domu. V Vipavo smo se vrnili ob 16.00.

Mitja Lavrenčič

Najbolj iskano

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost