041 619 125 info@os-vipava.si

Knjižnice na podružnicah

PODRUŽNICA PODNANOS

Knjižnico vodi Tjaša Kobal.

Urnik:

ČETRTEK 12.45 – 13.30

Učenci si lahko izposodijo gradivo na dom ali berejo v knjižnici. Učence 1. in 2. razreda vabim tudi k bralnim uricam. Skupno branje je zabavno!

 

PODRUŽNICA VRHPOLJE

Knjižnico vodi Breda Žvokelj.

Urnik:

TOREK 7.30 – 7.55
SREDA 7.30 – 7.50

V knjižnici poleg izposoje izvajam tudi bralne urice, kjer slovensko, tujo in ljudsko literaturo približam učencev s tem, da izbiram hudomušne zgodbe, pravljice in izštevanke, ki učence pritegnejo, beremo pa tudi literaturo po njihovem izboru. 

 

PODRUŽNICA GOČE

Knjižnico vodi Natalja Marc.

Urnik:

PONEDELJEK  13.00 – 13.45

V knjižnici potekajo poleg izposoje tudi bralne urice, pri katerih beremo dela književnikov širom sveta, ljudske pravljice, pesmi ter uganke. Včasih se poigramo tudi z dramatiko in pravljičnimi kvizi. 

 

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost