041 619 125 info@os-vipava.si

Knjižnice na podružnicah

PODRUŽNICA PODNANOS

Knjižnico vodi Tjaša Kobal.

Urnik:

ČETRTEK 12.45 – 13.30 

 

Učenci si lahko izposodijo gradivo na dom ali berejo v knjižnici. Učence 1. in 2. razreda vabim tudi k bralnim uricam.

 

PODRUŽNICA VRHPOLJE

Knjižnico vodi Breda Žvokelj.

Urnik:

TOREK 7.30 – 7.55
SREDA 7.30 – 7.50

 

V knjižnici poleg izposoje izvajam tudi bralne urice, kjer slovensko, tujo in ljudsko literaturo približam učencem s tem, da izbiram hudomušne zgodbe, pravljice in izštevanke, ki učence pritegnejo, beremo pa tudi literaturo po njihovem izboru. 

 

PODRUŽNICA GOČE

Knjižnico vodi Anita Čujec.

Urnik: 

ČETRTEK 13.00 – 13.45

Učenci si v knjižnici lahko izposodijo gradivo za bralno značko, domače branje ali branje v prostem času. 

Bralne urice so namenjene učencem prve triade, priključijo pa se lahko tudi petošolci. Slovensko, tujo in ljudsko literaturo želim učencem približati z izbiro kvalitetnih pravljic, zgodb, pesmi in izštevank. Včasih pa beremo tudi hudomušne zgodbe in zgodbe po izboru učencev.

     

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost