Zaposleni

RAZRED

RAZREDNIK RAZRED RAZREDNIK
1. a NADJA KOMPARA, Lučana Leban 1. b SAVICA TROŠT, Lučana Leban
2. a LARA ŽABAR  2. b TANJA TOMAŽIČ
3. a BAJIĆ  3. b MARIJA MIKUŽ PAPEŽDARIJA
4. a ANITA HROVATIN 4. b NADJA RODMAN KORADIN
5. a MIRJAM GORIČAN ŠTIMEC  5. b MAJA ŠAPLA
OPB Elena Nabergoj Kodre, Mojca Habič, Kristina Kovač, Maruška Rojc, Marjana Orbanić, Laura Winkler Klanjšček, Tjaša Petrovčič, Kristina Lavrenčič (nadomešča Živa Čuk)
TJA v 1. triadi Maja Funa

 

ODDELEK

RAZREDNIK SORAZREDNIK
6. a KATARINA KOREN Tea Furlan
6. b IVAN IVANOV Tjaša Peternost
 6.c TINA BEVK Nina Šulenta
7. a NIVES VIDIC Janja Nusdorfer Nedeljković
7. b ANDREJA JAMŠEK Laura Winkler Klanjšček
 8.a SAMO JAMŠEK Kristina Lavrenčič (nadomešča Živa Čuk)
8.b ANA KOBAL Barbara Kodelja Pavlin
9. a BOŽA PANGERC Livija Lango
 9. b SONJA SIMONIČ PUC Neli Markočič
Veronika Gomizelj (nadomešča Marina Blagovič)  TJA
Dora Černigoj Makovec TJA
Maruška Rojc TJI
Petra Batagelj ŠPO
Urška Kumar SLJ
Livija Lango SLJ, kjižnica
Kristina Kovač Nemščina, PB
Tina Blažko računalništvo
Lucija Premrl deljene ure LUM
 Mojca Habič ŠSS, PB
Alenka Čehovin psihologinja
Petruška Velikonja specialna pedagoginja
Andreja Gantar (CIRIUS) specialna pedagoginja
Mateja Štor (CIRIUS) specialna pedagoginja
Janja Kozorog (CIRIUS) socialna pedagoginja
Nataša Škrinjar (CIRIUS) socialna pedagoginja
Elizabeta Šapla (CIRIUS) psihologinja
Gabrijela Kverh Žgur (OŠ Kozara) specialna pedagoginja
Martina Curk (OŠ Kozara) logopedinja

 

 

 

PODRUŽNICA

GOČE

1.r – 2.r

Nataša Tomažič, Polona Fajdiga

 3.r

Polonca Rosa

4.r – 5.r

Gostimir Marc

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

OPB

 Polonca Rosa, Polona Fajdiga, Marija Nabergoj nadomešča Matija Skapin, Katarina Kovačič

PODRUŽNICA

PODNANOS

1.r, TJA v 1. triadi

Tjaša Kobal

2.r

Vida Trošt Vidic

3.r

Marjana Podobnik nadomešča Anita Čujec

4.r

Katarina Vitežnik

5.r

Andreja Likar Ivanov

OPB

Mojca Benčina, Andreja Jamšek, Katarina Kovačič, Maruška Rojc

PODRUŽNICA

VRHPOLJE

1.r

Marica Kobal, Lučana Leban

2.r – 3.r

Mojca Šček

4.r, 5.r

Sara Furlan

OPB

Kristina Lavrenčič, Barbara Kodelja Pavlin, Andrejka Trošt Pižent, Marjana Orbanić

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

Na naši šoli delajo tudi:

  • tajnik VIZ: MATEJA Koritnik
  • knjigovodja: IRENA Božič
  • računovodkinja: NEVA Čibej
  • hišnika: FRANC Ferjančič, IGOR Žorž
  • kuhinja Vipava: ELENA Kuzmin, SENADA Kurtić, BOJANA Čoha, ANDREJKA Kete Kos, ANA Marc, ALENKA Sluga, MARINKA Krapež, Petra Čebron
  • kuhinja Goče: LUCIJA Vovk
  • kuhinja Podnanos: MARTINA Seražin
  • kuhinja Vrhpolje: CILKA Ipavec
  • čistilke VIPAVA: TATJANA Bizjak, MIRJAM Curk, MARJETKA Ferjančič,  MARIJA Trošt, ANUŠKA Premrl, TADEJA Durn, Petra Čebron,  Namka Zavratnik
  • čistilka VRHPOLJE: Vesna Premrl
  • čistilka GOČE: Lucija Volk
  • čistilki PODNANOS: Laura Furlan, Jožica Premrn
(Skupno 1,793 obiskov, današnjih obiskov 4)