041 619 125 info@os-vipava.si

Naša mala knjižnica

Avtor: | Okt 1, 2020

Mednarodni bralni projekt Naša mala knjižnica je namenjen promociji bralne kulture ter evropskih avtorjev in ilustratorjev.

V okviru projekta bodo v letošnjem šolskem letu 2022/2023 širili svoja obzorja, brali in ustvarjali učenci 1. in 2. razreda iz Vrhpolja z mentoricama Dašo Črnigoj in Bredo Žvokelj, učenci 2. razreda v Podnanosu z mentorico Tjašo Kobal in učenci 1. in 2. razreda na Gočah z mentorico Nataljo Marc.

Na knjižni polici jih pričakuje 6 izvrstnih besedil: Nevidna hiša, Morje, Muri in borovnica, Tisoč ptic, Kako objeti ježa in Modra raca.

 

 

 

 

 

 

 

 

Izbrane knjige spremlja Ustvarjalnik. Prinaša številne izvirne in zanimive ideje za raznovrstne ustvarjalne dejavnosti ob vsaki prebrani knjigi. Branje pa čez celo leto spodbujajo še različne druge dejavnosti in nagradne naloge, npr. izmenjava literarnega junaka, pismo presenečenja, obisk presenečenja, knjižne razglednice, bralni vlakec idr.

Zagotovo bo to pestro in ustvarjalno bralno leto!

Knjižničarka Kristina Kovač

O knjigah

(Skupno 322 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost