041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Orientacijski tek

Maj 31, 2017

V torek, 23.5.2017, smo se učenci osmih razredov pomerili v svoji telesni vzdržljivosti in občutku za orijentacijo. Razdeljeni v šest skupin po abecednem vrstnem redu smo pri dve šolski uri tekali po Vipavi in iskali na nemih kartah označene točke. Ko smo vsi pritekli do cilja, smo se skupaj napotili proti šoli, kjer smo pomalicali. Po malici, ob desetih, se je pričel drugi del tekmovanja med skupinami. Tekli smo mimo kontrolnih točk z nalogami do Plaza, navzdolj po pobočju do Starega gradu in se nazadnje spustili proti Vipavi, do cilja – naše šole. Zmagovalci obeh tekov smo bili člani prve skupine: Hana Furlan, Eva Ivana Fabčič, Nik Furlan, Ajda Božič, Miha Fabčič, Filip Ferjančič in Ajda Furlan. Ta dan smo si ohranili v dobrem spominu in menimo, da bi take teke lahko pogosteje izvedli.

Ajda Furlan

Najbolj iskano

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost