041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Poke v sodelovanju

Jun 7, 2017

V torek, 6.6.2017 je na pobudo Društva upokojencev Vipava prišlo do srečanja med člani društva, pevci zbora Poke in stanovalci v Pristanu v Vipavi. Na začetku je vse zbrane nagovoril predsednik DU, g. Ivo Krušec, potem pa je sledil krajši program zbora in dveh naših harmonikašev. Otroška pesem je pri stanovalcih porodila spomine na otroštvo, glas harmonike pa radostne trenutke.

Svoje sodelovanje so še isto dopoldne nadaljevali tudi v Cirius-u, kjer so jih gojenci toplo sprejeli. Program so ponovili, tokrat je bila publika zelo drugačna. Dan so zaključili na posebnih igralih pred zavodom.

Dve taki srečanji s tako različno publiko v istem dnevu sta za pevce predstavljali izziv. Pohvaliti pa moramo korepetitorja – Ano Poljšak na klavirju in Domna Lemuta na kitari, ter Jakoba Lozeja in Urbana Cveka, ki z ubranimi zvoki harmonike vedno privabljata nasmeh pri poslušalcih.

Nadja Rodman Koradin

Najbolj iskano

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost