041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

12. mednarodnem likovnem natečaju Rainbow

Sep 26, 2017

Učenci OŠ Draga Bajca, bivši sedmošolci in devetošolci, smo v lanskem šolskem letu sodelovali na 12. mednarodnem likovnem natečaju Rainbow. Natečaj organizira ministrstvo za izobraževanje in znanstvene raziskave iz Romunije.

V septembru je na našo šolo prispelo pismo z medaljami in priznanji za naše učence, tako da smo že takoj vedeli, da smo se na natečaju dobro odrezali.

Ajda Furlan je prejela srebrno medaljo v kategoriji grafika 11-14 let, Sara Pregelj bronasto v kategoriji mešane tehnike 11-14 let, Teo Škerjanec prav tako bron v kategoriji grafika 11-14 let, učenki Ana Guštin in Ariana Kante pa sta prejeli za svoji likovni deli diplomi »special prize«. Ana v kategoriji mešane tehnike 11-14 let in Ariana v kategoriji grafika 11-14 let.

Vsem učencem iskreno čestitamo in jima želimo v prihodnje še veliko veselja ob ustvarjanju!

Kristina Lavrenčič, mentorica

Najbolj iskano

(Skupno 195 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost