JUHU, NOVA GLASBILA SO TU!

Jan 29, 2018

Metalofon, zvončki, melodični resonatorji, glasbene cevi, cabasa, činele in ritmična jajca so nova Orffova glasbila, ki bodo odslej na voljo učencem podružnične šole Goče. Pridobili smo tudi novo ozvočenje.
Gospa ravnateljica Mojca Pev nas je med poukom presenetila s čudovito zavitim darilom, v katerem so se skrivala nova glasbila. Veselje učencev ob odprtju darila je bilo nepopisno.
Za vse to pa se lahko iskreno zahvalimo sosedu podružnične šole Goče, gospodu Božu Fajdigu, ki se je resnično nesebično zavzel, da bo s pomočjo donatorjev zbral denarna sredstva za nakup vsega omenjenega.
Za vse dobljene instrumente in ozvočenje smo tako lahko izredno hvaležni g. Fajdigu in vsem donatorjem, ki so pomagali pri nakupu. Glasbila in ozvočenje bodo obogatila pouk ter prireditve, ki jih v šoli in krajevni skupnosti učenci in učitelji pogosto soustvarjamo.
Nad novo šolsko pridobitvijo smo zelo navdušeni. Glasbila že veselo in previdno uporabljamo.

Učenci in učitelji podružnične šole Goče