041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine

Jan 24, 2018

Šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine je bilo 5. decembra 2017. Učenci 8. in 9. razreda so tekmovali na temo Podobe življenja ljudi v predmarčni dobi na Slovenskem. Tekmovanja se je udeležilo 34 učencev in 12 učencev je prejelo bronasto priznanje:

Lea Fabjan, Ana Guštin, Ajda Božič, Ajda Furlan, Peter Furlan, Miha Fabčič, Jerneja Trošt, Neža Vidic, Eva Ivana Fabčič, Julija Kovač, Ana Fajdiga, Svit Panič Nardin.

Področnega tekmovanja, ki bo 1. 2. 2018 v OŠ Dornberk se bo udeležilo prvih osem učencev na šolskem tekmovanju: Lea Fabjan, Ana Guštin, Ajda Božič, Ajda Furlan, Peter Furlan, Miha Fabčič, Jerneja Trošt in Neža Vidic.

Čestitke!

Mentorica Ana Kobal

Najbolj iskano

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost