Spletno glasilo 2017/18

Mar 23, 2018

Navada šole je, da šolsko glasilo ob zaključku osnovnošolskega izobraževanja pripravijo devetošolci. Naša šola ima odlične literarne ustvarjalce tudi na razredni stopnji. Ker želimo zgodbe in pesmice naših učencev predstaviti tudi vam, smo jih strnili v šolsko glasilo. Letošnja zima je res posebna, še marca nas je obdarila s snegom in nizkimi temperaturami. Naslov glasila »Kku je mrjes…« je zato izbran z razlogom.

Bralke in bralci: naj vam prijetno branje zimskih vsebin še enkrat oriše dogajanja letošnje prav posebne zime.

Ravnateljica Mojca Pev

Letošnja zima je bila zares pestra tudi pri nas na Vipavskem. Učenci razredne stopnje so se veselili burje, mraza in tudi snega. Zato smo vsa njihova doživetja strnili v besedi in sliki v glasilu »Kku je mrjes«.

Veliko užitkov ob branju vam želiva urednici glasila,

Maja Šapla in Lea Kobal.

spletno glasilo