041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Planica

Mar 29, 2018

Naši sovrstniki so se v četrtek, 22. marca, odpravili na nagradni izlet v Planico. Ker sami nisva šli, sva povprašali Branko, učenko 9. razreda, kako so se imeli. Pripravili sva nekaj vprašanj zanjo in napisali povzetek.

Branka je povedala, da tudi sami smučajo in da si radi ogledajo smučarske skoke doma pred televizijo. Izleta v Planico se je zelo razveselila, saj ji je o tem veliko pripovedovala že njena starejša sestra. Predno so se odpravili pod skakalnico, so se odeli s slovenskimi barvami, na licih so imeli naslikane tatuje zastavic, v rokah zastave, v ustih vuvuzele.

Vzdušje je bilo enkratno, hrupno, vreščeče. Navijali so športno, enako za vse tekmovalce, precej glasneje seveda za naše J. Vsi mladi obiskovalci so dobili bone za hrano – čaj in hot dog.

Navijači so na koncu poslušali še koncert skupine BQL.

Tisa Princes Ledinek in Vida Furlan

Najbolj iskano

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost