Varno na kolesu

Apr 23, 2018

V petek, 20. 4. 2018, so se predstavniki petih razredov, matične šole in podružnic, z mentoricama, odpravili na OŠ Bogomirja Magajne v Divačo, na prireditev v okviru projekta Varno na kolesu.

Petošolci so letošnje šolsko leto vključeni v program VARNO NA KOLESU, vseslovenska kolesarska pobuda družbe BUTAN PLIN in partnerjev. V okviru programa so bile določene aktivnosti, ki so jih morali učenci izdelati, ustvariti ali obdelati. Vse naloge so uspešno opravili.

Na prireditvi so organizatorji predali priznanja in nagrade vsem sodelujočim učencem in mentorjem. Po uradnem delu pa so se učenci lahko pozabavali na različnih prometno – kolesarskih vsebinah. Več o prireditvi si oglejte v Primorski kroniki http://4d.rtvslo.si/arhiv/primorska-kronika/174534062 (4:19).

Petošolce letos čaka samo še uspešno opravljen kolesarski izpit, da bodo lahko varno uživali na kolesu.

Maja Šapla in Andreja Likar Ivanov