Šola v naravi – četrti dan

Jun 15, 2018

Jutranji del pouka smo izvedli med dvema velikima samostankima tisama ob vodnjaku. Pri reševanju nalog smo bili zelo uspešni, verjetno nam je pomagala tamkajšnja pozitivna energija. Ko se je nebo zjasnilo, smo šli na plavanje. Vedno smo veseli, ko nam učitelji dovolijo, da sami izberemo kraj plavanja. Po kosilu, ki je bil zaradi zasedenosti glavne hotelske jedilnice za nas organiziran v Taverni ob morju, smo si izborili še malo poskakovanja ob morskem nabrežju in nabirali ostanke morskih živali.

Popoldne smo poslušali pravljico Zakaj je morje slano. Tudi sami smo poskušali ustvarjati razna besedila in nekatere vsebine so prav prijetne. Vabimo vas k branju naše literarne ustvarjalnosti.

Zvečer smo izbirali talent. Komisija v sestavi Mitja, Liam in Eli so imeli težko delo. Rezultate so sporočili zapisničarki Mojci, ki nam jih bo jutri povedala  in izročila nagrade.

Jutri prihajamo popoldne domov polni novih vtisov z upanjem, da bomo kdaj še lahko na tak način prebivali s sošolci v naravi.