041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Ura pravljic v prvem razredu (Vseživljenjsko učenje)

Jun 11, 2018

Prvošolčki matične šole so se v petek, 8. 6. 2018, v sklopu Vseživljenjska učenja zabavali med pripovedovanjem zgodbice “Nadležni madež” (A Spot of Bother) angleškega avtorja Jonathana Emmetta, ki jo je v slovenščino prevedla gospa Klavdija Štrancar in jo otrokom tudi predstavila. Zgodbica hudomušno pripoveduje o madežu, ki se ga pujsek, kljub pomoči ostalih domačih živali, ne more in ne more znebiti.

Ura pravljic se je pričela z ugankami o domačih živalih, sledilo je napeto poslušanje zgodbe, nato so učenci izdelali pujska, za konec pa so se še pozabavali v iskanju skritih besed.

Čas, ki je bil pujsku in prvošolčkom namenjen, je minil, kot bi trenil.

Maruška Rojc

Najbolj iskano

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost