041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

ŠPORTNI DAN, KOT SE SPODOBI ZA ČETRTOŠOLCE

Okt 23, 2018

Optimistično, zaradi vremenske napovedi- oblačno, a brez padavin, smo se odpravili v sredo zjutraj na jesenski pohod. Vseeno nas dež ni presenetil, ko smo se z Lož začeli vzpenjati proti Gočam, saj smo imeli s seboj dežnike in pelerine. Učitelji in učenci z Goč so nas gostoljubno sprejeli, da smo lahko pomalicali pod streho. Medtem pa je dež ponehal in veselo smo se začeli vzpenjati proti Obeluncu in cerkvici Marije Snežne. Med potjo smo vneto nabirali plodove želoda in pisano obarvane jesenske liste. Najraje bi ostali kar tam, a učitelji so nas opozarjali, da se bomo prepozno vrnili v Vipavo. To se je na koncu tudi zgodilo, saj se je pot z Erzelja proti Slapu zelooo zavlekla, čeprav se je strmo spuščala v dolino!!!! Sicer šele ob 13. uri, pa vendar brez nezgod in prijetno utrujeni, smo se vrnili v šolo, ponosni nase, da smo pokazali veliko mero vzdržljivosti in vztrajnosti.

Za 4. a in b: Damjana Černigoj

Najbolj iskano

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost