041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Vabilo na predavanje

Okt 17, 2018

Spoštovani starši.

Vljudno vas vabimo na predavanje z naslovom Pomembnost telesne dejavnosti in prehrane na celostni razvoj malčka, otroka in mladostnika. Predavateljica bo dr. Maja Pajek, prof. šp. vzg. Predavanje bo v sredo, 17. 10. 2018, ob 18. uri v avli OŠ Draga Bajca Vipava in je namenjeno vsem staršem.

Dr. Maja Pajek je docentka kineziologije na Univerzi v Ljubljani. Zaposlena je na Fakulteti za šport v Ljubljani oddelek športna vzgoja. Znanstveno in strokovno deluje tako na področju vrhunskega športa, kot tudi športa za vse. Maja Bučar Pajek je bila zunanja sodelavka in predavateljica na Pedagoški Fakulteti pri projektu Zdrav življenjski slog.
Samo predavanje traja 45-55 minut. Na koncu bo predavateljica odgovorila tudi na vprašanja iz publike.

V upanju, da se nam na predavanju pridružite, vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica:
Mojca Pev, mag. mat.


Najbolj iskano

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost