041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Na podelitvi priznanj za najboljša likovna dela v Cerknem

Dec 20, 2018

V sredo, 5.12.2018, smo se s kombijem odpeljali na OŠ Cerkno v Cerknem. V Cerkno smo prišli okrog 10.00. Ko smo prišli na šolo, smo najprej pojedli malico, ki nam jo je pripravila naša kuharica Cilka. Po malici smo odšli na prireditveni prostor. Na prireditvi je igral policijski orkester. Nastopali so tudi učenci OŠ Cerkno ter vrtec. Ko so se nastopi končali, je sledila še podelitev nagrad za najboljša likovna dela likovnega natečaja Varno na poti v šolo in domov. Na podelitvi so nam izročili lepe nagrade in nam čestitali. Po podelitvi je sledila še »pojedina« za nagrajence. Dobili smo sok in rogljičke. Potem smo imeli še intervju. Na koncu smo se s kombijem odpeljali v šolo. Imeli smo se lepo.

Mila Plesničar, Lucija Kete, Jernej Ferjančič

Najbolj iskano

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost