041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

KULTURNI DAN LJUBLJANA

Apr 11, 2019

V sredo, 10. malega travna 2019 smo z devetošolci izvedli kulturni dan v Ljubljani.
Učenci so bili razdeljeni v dve skupini in si razen koncerta v Cankarjevem domu, ločeno ogledali Plečnikovo rojstno hišo, se sprehodili po Plečnikovi Ljubljani, si ogledali stalno zbirko v Narodnem muzeju in Moderni galeriji.
V Linhartovi dvorani Cankarjevega doma smo prisluhnili koncertu etno jazza v izvedbi BIG BAND orkestra RTV Slovenije.

Učenci so bili z izbranimi vsebinami zadovoljni in lepo sodelovali. Mogoče je bilo malo manjše zanimanje za sodobno umetnost v Moderni galeriji, zato je potrebno, po mnenju profesorice likovne umetnosti, razmisliti o obisku Moderne galerije v prihodnih letih.

Vipava, 11. mali traven 2019  

 Vodja kulturnega dne: Niko Likar

Najbolj iskano

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost