041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Branje na daljavo

Mar 24, 2020

Pozdravljeni,
oglašam se kot mama. 🙂 Učiteljica me je prosila, če lahko podelim z vami, mogoče komu pomaga za utrjevanje branja.
Naša stara mama je izvedela za zanimivo idejo za vajo branja. Ker smo omejili druženje, jo naša drugošolka vsak dan pokliče. Vklopimo zvočnik in potem deklica začne brati iz knjige, berila (po želji). Deklici je to zelo zanimivo, ker jo tudi stara mama da na zvočnik, tako da lahko slišijo še drugi člani, če so zraven. Vmes jo kaj ustavi, vpraša, ji reče, da kaj ponovi, če ni razumela. … Zanimivo. Drugošolka zelo uživa pri tem “druženju”, pa še brez problema vsak dan vadi branje, ki nikoli ne traja le 10 minut. 😉
Mamica drugošolke 🙂
Učiteljica: Maja Funa

Najbolj iskano

(Skupno 200 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost