Vabilo na webinar: Uspešno premagovanje izzivov učenja na domu, v času, ko so šole zaprte

Mar 31, 2020

Spoštovani.

na šolo smo prejeli vabilo na webinar predavanje, ki bo 2. 4. 2020 ob 20.00 z naslovom “Uspešno premagovanje izzivov učenja na domu, v času, ko so šole zaprte.” Predavanje organizira Iniciativa Pedagogi in učitelji.

Webinar predavanje je brezplačno, obvezna pa je predhodna prijava na povezavi https://www.vzgoja-otrok.net/

Vsebina predavanja je:

– Kako otroku pomagati pri domačem učenju (in pri tem ne izgoreti).

– Kako otroke motivirati za učenje.

– Razumljive razlage šolske snovi  v času, ko so šole zaprte.

– Kako vem, koliko moj otrok v resnici zna in kaj lahko pričakujem na preverjanjih    in preizkusih znanja.

– O učinkoviti komunikaciji z najstnikom za manj konfliktov in lepše odnose.

– Kako ustaviti ponavljajoče spore z otrokom.

– Kako ostati miren v zahtevnih in stresnih situacijah.

Na webinarju sodelujejo ga. Leonida Mrgole in sodelavci.

Predavanje lahko spremljate na računalniku s kamero in zvočnikom ali na pametnem telefonu.

Vse dobro in lep pozdrav.

Mojca Habič in Alenka Čehovin, ŠSS

Mar 31, 2020

Spoštovani.

Vsebina predavanja je:

– Kako otroku pomagati pri domačem učenju (in pri tem ne izgoreti).

– Kako otroke motivirati za učenje.

– Razumljive razlage šolske snovi  v času, ko so šole zaprte.

– O učinkoviti komunikaciji z najstnikom za manj konfliktov in lepše odnose.

– Kako ustaviti ponavljajoče spore z otrokom.

– Kako ostati miren v zahtevnih in stresnih situacijah.

Na webinarju sodelujejo ga. Leonida Mrgole in sodelavci.

Vse dobro in lep pozdrav.

Mojca Habič in Alenka Čehovin, ŠSS