041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Nazaj v šolo na Goče

Maj 22, 2020

Prvi teden pouka smo na Gočah v večini preživeli v naravi. Vreme nam je bilo naklonjeno, niti burja nas ni pregnala.

Učenci 1. in 2. razreda smo prvi dve šolski uri večinoma preživeli v učilnici. Med urama smo vsak dan izvedli telovadbo za možgančke in vaje za krepitev mišic. Tako je čas do malice zelo hitro minil. Po malici pa smo se odpravili na igrišče ali na bližnji travnik. V učilnici v naravi smo tako ponavljali račune, peli pesmice, ki smo se jih naučili v času šolanja na daljavo, ter ponavljali vsebine iz spoznavanja okolja. Seveda ni noben dan minil brez športnih iger po vinogradih in travnikih. 

Učenci tretjega razreda smo se likovno izražali ob pogledu na konje, ure športa smo izvedli na travnikih in bližnjih vzpetinah, matematične vaje smo zapisovali na tablice, glasbene urice preživeli ob plesu in petju na travniku ter ure slovenščine prilagodili delu zunaj. Nekaj časa smo preživeli tudi v učilnici, predvsem med malico. ☺ 

Učiteljici Anita in Breda

Najbolj iskano

(Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost