041 619 125 info@os-vipava.si
V petek, 11.9.2020 smo se učenci četrtih razredov odpravili na prvi pohod v tem šolskem letu. Ob 8.00 smo se zbrali pred šolo. A-jevci so se odpravili v Budanje, B-jevci pa smo odšli na Goče. Naš prvi postanek je bil v Ložah, kjer smo si ogledali letalsko fotografijo tega kraja in nadaljnji potek našega pohoda. Malicali smo pred šolo na Gočah in si nato kraj ogledali. Šli smo do hiše našega sošolca Maksimiljana. Pokazal nam je leseno hiško, ob kateri smo naredili prve posnetke. Po strmi poti smo se povzpeli vrh Obelunca do cerkve Marije Snežne. Čeprav je bil vzpon zaradi vročine naporen, se je obrestovalo, saj je bil razgled izredno lep. Čez čas smo se odpravili nazaj proti Vipavi. Kot graščaki smo se vmes še sprehodili po vrtu v gradu Lože. Med potjo smo se veliko pogovarjali. Bilo je zelo lepo.

Zora Furlan, 4.b

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost