041 619 125 info@os-vipava.si

Bilo je lepo septembrsko jutro. Zbrali smo se pred šolo, učenci 4. in 5.razreda.

Začeli smo hoditi. Ko smo prišli do zadnje hiše v Vrhpolju, se je začel makadam. Morali smo čakati fante, ki so brali robidnice. Med potjo smo se pogovarjali. Pri Starem gradu smo zavili proti Plazu. Hodili smo po majhni stezi. Ko smo prišli ven iz gozdička, se je stezica priključila veliki poti. Hodili smo in hodili… Pot se je razcepila. Zavili smo proti Škavnici. Prišli smo do smerokaza na katerem je pisalo Škavnica. Hodili smo še
nekaj časa in smo prišli na vrh. Na vrhu smo jedli malico in se slikali. Šli smo nazaj. Med potjo smo si pravili vice. Pogledali smo si še mucko Piko in jo božali.

Odšli smo proti šoli. Ko smo prišli v šolo, smo šli na kosilo. Ta dan je bil zelo zabaven.

Lucija Kete in Maja Krašna

(Skupno 187 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost