041 619 125 info@os-vipava.si

Vabim vas, da ste od sobote 24. oktobra 2020 dopoldan spet pred malimi ekrani 1. programa TV Slovenija, saj so Male sive celice že v polnem zagonu in čeprav prilagojene razmeram v državi, voditelji verjamejo, da nam bodo všeč in se bomo zabavali z njimi.

V času počitnic je vsak dan dopoldne na sporedu Počitniški krompir, teden kasneje (31. 10. 2020), v živo ob sobotah dopoldne pa dve novi oddaji: Vse živo v živo in Z kot Zofka.

Na RTV Slovenija so nadgradili spletni portal Izodrom, da bi po zgledu izobraževalnih portalov drugih evropskih javnih servisov postal učinkovit in privlačen pripomoček pri učenju, ki učencem širi znanje in obzorje.

Portal obiščete na:
https://www.rtvslo.si/tv/otroski/izodrom

Tina Bevk

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost