041 619 125 info@os-vipava.si
Welcome to 2021 / Dobrodošli v letu 2021!

V okviru mednarodnega projekta projekta iEARN: Christmas Holiday card Exchange so učenci šestih in sedmih razredov v mesecu decembru izdelovali praznične voščilnice in oblikovali predstavitve na temo Life in Slovenia, ki so jih tokrat poslali šolam v  Belorusijo, Japonsko, Tajvan in Italijo. Učenci so na ta način krepili občutek pripadnosti slovenski kulturi in jeziku ter ob prejetju prispelih voščilnic spoznavali nove kulture in običaje. Predstavitve in voščilnice smo zaradi epidemije  poslali kar po elektronski pošti, a sporočilo ostaja enako močno. Vsi si želimo srečno in zdravo novo leto 2021 ter vas vabimo k ogledu prejetih voščilnic.

Povezava do galerije: https://padlet.com/ninasulenta/1478qd4n13v1

Mentorica: Nina Šulenta, profesorica angleščine

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost