041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci 4. a in 4. b razreda so prejeli prav posebne naloge pred prazničnimi dnevi ter novoletnimi počitnicami.

Kdor je želel, se je lahko preizkusil v peki peciv ali v kuhanju prazničnih jedi. Pred veselimi prazniki je zadišalo po tradicionalni domači potici v marsikaterem domu. Nove kuharske navdihe oziroma recepte so učenci poiskali tudi na internetnih straneh.

Nekateri učenci so pa čudovito praznično dekorirali mizo ter se spretno lotili drugih gospodinjskih zadolžitev. Tako so zelo razveselili svoje starše, ko so po obroku mizo tudi pospravili ter pomili umazano posodo.

Ena med prazničnimi nalogami je bila nekoliko bolj likovno obarvana, in sicer ustvarjanje »dobrega moža« Božička ali pa izdelava okraskov za novoletno jelko.

Menim, da so učenci omenjene naloge opravili zelo uspešno ter svojim družinskim članom polepšali praznike in novoletne počitnice.

Vabim vas, da si ogledate našo praznično galerijo.

Učiteljica Anita Hrovatin

 

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost