041 619 125 info@os-vipava.si

Izšel je razpis za tekmovanje v Veseli šoli za učence od 4. do 9. razreda. Letošnje veselošolske teme na šolskem tekmovanju, ki bo 10.3.2021, so: Pridni kot čebele, Plemenite kovine, Veličastni balet, Navidezna resničnost, Gremo v hribe. Skrivnostne globine, Vsi drugačni, vsi enakopravni. Na državnem tekmovanju bodo učenci natančneje predelali še dve temi.

V času pouka na daljavo bo interesna dejavnost Vesela šola potekala na daljavo. Učenci naj željo po vpisu povedo razredniku ali neposredno mentorici, ta pa jih vključi v spletno učilnico. Na voljo bodo imeli veselošolske vsebine v tiskani obliki, dodatne vsebine so tudi na internetnih straneh Vesele šole. Pred tekmovanjem se bodo učenci srečali tudi na nekaj VK.

Upamo, da bo epidemiološka slika v marcu toliko ugodnejša, da bomo lahko izvedli tekmovanje »na bližino«, sicer pa bomo sledili navodilom organizatorja.

Veseli smo vsakega učenca, ki je željan znanja na ponujene teme.

Mentorica: Nadja Rodman Koradin – nadja.rodman.koradin@os-vipava.si

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost