041 619 125 info@os-vipava.si

Trije devetošolci smo se udeležili nam že znanega tekmovanja Popri in se s podjetniško idejo BiPar uspešno prebili med najboljših 9 ekip v Sloveniji. Tekmovanje je potekalo na daljavo in sicer preko spletne platforme Zoom, kjer se je vsaka ekipa posebej predstavila pred žirijo. Sestavljali so jo trije uspešni slovenski podjetniki Jernej Rutar, Anja Korenč in Urša Žorž.

Naša podjetniška ideja Bipar sta obročka, ki na enostaven način rešujeta problem izgubljenih nogavic. Obročka, namenjena večkratni uporabi, nogavici tesno držita skupaj skozi cel pralni postopek, brez da bi nogavici poškodovala ali kakorkoli uničila.

S pomočjo mentoric smo že v februarju oddali dodelan poslovni model in lahko le vneto čakali na rezultate. Vloženega je bilo ogromno truda in trdega dela, ki pa sta se vsekakor poplačala.

Člani ekipe BiPar,

Rok Kopatin, 9. b, Vida Furlan in Tisa Princes Ledinek, 9. a.

 

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost