041 619 125 info@os-vipava.si

In že je tu tretji dan šole v naravi. Kako hitro nam mineva čas! Obrokov ne bomo več opisovali, ker jemo zares odlično hrano za zajtrk, dopoldansko malico, kosilo, popoldansko malico in večerjo. Vsa pohvala kuharjem!

Plavali smo zjutraj, že ob 8.30, in popoldne. Utrjevali smo plavalne tehnike, učili pravilnega skoka na glavo, igrali vodne igre … Pri pouku matematike smo debatirali o logiki in jeziku, o tem, kaj se lahko zagotovo zgodi, kaj mogoče, kaj verjetno in kaj se sploh ne more zgoditi. Ob tem smo zapeli par slovenskih pesmi. Popoldne smo pri likovni umetnosti ustvarjali s školjkami in izdelovali okvirje za slike, skodelice, obeske, okraske ipd., pri družbi pa smo govorili o obmorskih krajev ter reševali osmerko. Zanimivo, kako preprosto je pozabiti ime skrajnega dela polotoka, zato nas je v smeh spravila beseda r-tič. 😀

K tlom nas je prikoval prvi del pravljice o Hudečku z Gore.

Po slastni večerji in klicu domov, so učitelji pripravili zabavno paleto športnih štafetnih iger, ki so nas vse nasmejane popeljale do nočnega počitka.

Učenci in učitelji letošnje 2. odprave ŠVN

 

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost