041 619 125 info@os-vipava.si

Skupina učencev 3. in 5. razreda, ki je v letošnjem šolskem letu obiskovala interesno dejavnost Pogum, je poskrbela za popestritev dvorišča PŠ Podnanos. V okviru interesne dejavnosti so si najprej zamislili različne talne igre, ki bi se jih lahko igrali na prostem. Nato so te igre prenesli na dvorišče naše podružnice. Narisali so jih s posebnimi barvami, ki se bodo obdržale kar nekaj časa.

Tako naše dvorišče sedaj krasijo igre ristanca, polžka, gosenice z abecedo, lokvanji s številkami, različne črte, puščice, številke do 100 in še kaj bi se našlo.

Lepo vas povabimo, da pridete k nam na naše šolsko dvorišče ter narisane igre tudi preizkusite.

Mi smo zelo uživali pri izdelavi in tudi pri igri. Upamo, da boste tudi vi.

Mentorica: Tjaša Kobal

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost