041 619 125 info@os-vipava.si

Na podružnici Podnanos v letošnjem šolskem letu poteka interesna dejavnost Pogum (v sklopu istoimenskega projekta, v katerega je naša šola vključena). Krožek obiskuje skupina učencev iz 3. in 5. razreda.

Pri interesni dejavnosti spodbujamo kreativnost učencev. Šolske hodnike smo tako popestrili z dvema velikima lesenima kolutoma, katere so učenci pisano pobarvali, nanje pa ustvarili unikatne namizne igre. Ta dva kotička sta med odmori številčno obiskana, ko se učenci posameznih razredov preizkušajo v premagovanju zapisanih izzivov.

Sedaj pa svojo ustvarjalnost učenci prikazujejo kar zunaj, pred šolo – nastajajo že zanimive in pisane talne, didaktične igre. Ko bodo končane, vam jih pokažemo. Če pa ste že sedaj radovedni, pa pridite k nam na obisk in si jih oglejte ter preizkusite.

Mentorica: Tjaša Kobal

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost