041 619 125 info@os-vipava.si

Ob toplejšem vremenu, so se učenci prvega in drugega razreda iz Vrhpolja peš odpravili do stadiona v Vipavi. Tekli so na 60 m in 600 m. Drugošolci so prvošolcem najprej pokazali kako se pravilno postaviti na progi in na kakšen način tek začeti. Najprej so se drugošolci pomerili v teku na 60 m, sledili so jim še prvošolci. 

Tek na 600 m je predstavljal velik izziv za drugošolce, nekateri so nekaj časa hodili, vendar so se ob spodbudi učiteljic potrudili in v cilj vsi pritekli. Prav tako so tudi prvošolci potrebovali dodatno spodbudo, da so tek dokončali.

Učence so spremljale njihove učiteljice in Mitja Lavrenčič. 

Nekaj časa so se poigrali še na igralih, potem pa se peš vrnili nazaj v Vrhpolje, kjer so si najprej dobro odpočili in si nabrali moči za nove podvige. Spodaj si lahko pogledate nekaj fotografij. 

Breda Žvokelj

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost