041 619 125 info@os-vipava.si

Na zadnji predpočitniški dan, smo se učenci 5.b in učenci 1. a razreda povezali na prav poseben način.

Kljub »koronski« oddaljenosti smo ohranili vezi in jih še bolj utrdili s knjigo. Ja, namesto pristnih, neposrednih stikov, smo mi petošolci, vam prvošolčki, ves čas oddaljenosti pisali zgodbe. Pisali smo jih z velikimi tiskanimi črkami, da jih boste znali prebrati.

Ponosni smo, da lahko pišemo v maternem jeziku, v slovenščini. S knjigo, polno domišljije, smo pa na poseben način izrazili tudi voščilo naši prelepi domovini, zeleni deželi, ki nam omogoča, da lahko svobodno ustvarjamo in veselo, v miru in prijateljstvu preživimo brezskrbne počitnice.

Zato vse najboljše Slovenija, stara si 30 let, čudovita in edinstvena. Tebi smo namenili posebno voščilo, spodaj.  Ponosni smo, da smo lahko tvoji otroci.

Učenci 1.a in 5.b

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost