041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 16.9.2021, se je šest učenk in pet učencev naše šole udeležilo šolskega državnega prvenstva v gorskih tekih.

Tekmovalci so tekli po poteh Starega gradu. Osnovnošolci so tekli po krajši, krožni progi (1600m), srednješolci pa na podaljšani, prav tako krožni progi. Starta in cilja sta bila skupna na ploščadi pred okrepčevalnico pod Smledniškim gradom. Proga je vodila navzdol proti zgornjemu parkirišču in naprej proti Tilnu. Pred prvim spustom je zavila ostro levo navkreber in nato po razgibanem grebenu nazaj do parkirišča; od tu se je nadaljevala v drugi krog ali nazaj proti cilju.

Naše učenke in učenci so šolo zelo dobro zastopali. V kategoriji učenk je nastopilo 48 tekmovalk, med učenci pa 50 tekmovalcev. Zasedli so naslednja mesta:

 

Ime in Priimek

Mesto

Sara Kopatin

5.

Isa Valič

9.

Zarja Lavrenčič

23.

Anika Premrl

34.

Manca Vodopivec

43.

Sofija Vodopivec

44.

 

Ime in Priimek

Mesto

Lan Panič Nardin

7.

Jan Jaklič

22.

Ian Laharnar

29.

Izak Margon

32.

Tilen Rener

42.

 

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem iskreno čestitamo!

Andrejka Trošt Pižent

(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost