041 619 125 info@os-vipava.si

V sredo, 15. 9. 2021 smo imeli prvi razred iz podružnice Podnanos športni dan. Prvošolci smo se podali na pohod in lov na skriti zaklad.

Toplo jutro nas je razveselilo, da smo z nasmehom odšli v naravo. Med potjo smo opazovali kakšne darove nam podarja prihajajoča jesen: bogato polne vinske trte, buče pa tudi kak kostanj smo že našli. Za cilj smo izbrali Sv. Trojico ter tam se tudi okrepčali z malico. Nato smo na bližnjem travniku porabili še preostalo energijo za razne športne igre. Sledil je lov na skriti zaklad. V gozdu smo občudovali že skoraj jesenske barve in uspešno našli »sladki« zaklad. Po sladkanju smo se s pesmijo na ustih ter dobro voljo vrnili nazaj v šolo.

V naravi smo preživeli zares prijeten dan.

Učiteljica Anita Hrovatin

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost