041 619 125 info@os-vipava.si

Na Podružnični šoli Podnanos je 1. septembra 2021 šolski prag prestopilo 13 učencev.

Prvošolci so imeli glasbeno obarvan sprejem pred vhodom v šolo. Poslušali so pesem z naslovom Prvič v šolo, ki so jo zapeli učenci 2., 3., 4. in 5. razreda ter njihove razredničarke. Učence sta nagovorili tudi vodja podružnične šole Andreja Likar Ivanov in gospa ravnateljica Mojca Pev. Kratek program sem glasbeno popestrila z nekaj otroškimi pesmicami, ki sem jih zaigrala na klarinet. Po kulturnem sprejemu so učenci odšli v razred, kjer smo nadaljevali z zanimivimi dejavnostmi in sladkim presenečenjem. Z rumeno rutko okrog vratu so po končanem sprejemu srečni pohiteli v objem staršev.

Želim jim prijetno počutje v šoli.

Učiteljica Anita Hrovatin

 

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost