041 619 125 info@os-vipava.si

Oglašamo se!

V podaljšanem bivanju na Gočah smo neprestano v gibanju, čeprav smo z veseljem že ustvarjali.  V teh korona časih, si še bolj želimo druženja, pogovora, miganja, da smo skupaj, da  se igramo in se družimo tudi v naravi, ob slabem vremenu pa v telovadnici. 

TEDEN OTROKA – Razigrani koraki

V tednu otroka smo delali korake, prešteti pa jih nismo mogli, ker jih je bilo zelo veliko…. Hodili smo na sprehode, opazovali spreminjanje narave, prepoznavali rastline in opazovali živali ter jih oponašali.  

So pa koraki bili razigrani takrat, ko smo šli v naravo in ko smo bili v telovadnici. Razigrane korake smo ustvarjali z vsemi učenci tudi z obrisi stopal, ki so jih izrezali in pobarvali. Z njim sem okrasila okna in oglasne deske, kar je razvidno na fotografijah.

Povabimo vas v našo galerijo fotografij, kjer boste spoznali delček našega ustvarjanja.

Marija Nabergoj

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost