041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci 4. in 5.razreda smo v tednu otroka počeli marsikaj zanimivega.

V začetku tedna smo se preizkusili v vlogi učitelja, in sicer tako, da smo petošolci predajali znanje četrtošolcem na ta način, da smo jim bili za zgled v lepem in spoštljivem vedenju ter rednem pisanju domačih nalog. Namesto učiteljice smo poskrbeli, da je med odmori v našem razredu lepo potekala sprostitvena igra in pravilna uporaba zanimivih družabnih iger, ki jih je prav za nas prinesla naša učiteljica Sara. Najbolj zanimiva je bila miselna igra Blokus. 

V tem tednu smo tako več časa posvetili igri in sprostitvi. Med rekreativnimi odmori smo se pomerili v igri Med dvema ognjema ali igrali mini nogomet. Pika na i pa je bila okusna strnjenka, ki smo jo petošolci sami pripravili po receptu, ki ga je priskrbela naša učiteljica.

Teden smo zaključili z ugotovitvijo, da je učenje lahko tudi igra in zna biti prav zabavno, če se seveda vsi potrudimo. 

Učenci 4. in 5.razreda Vrhpolje

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost