OTROCI, PRIKUHAJTE SI ZABAVO IN SLAVO!

Vse male kulinarične mojstre vabim, da oddate svoje prijave in postanete zvezde nove sezone kuharske oddaje za najmlajše, Mali šef Slovenije!

Otroci, jesen je super čas, da s svojimi kuharskimi prijateljčki začnete pridno listati po kuharskih knjigah, se mamam, očetom, babicam in dedkom pridružite v toplih kuhinjah in z njimi ustvarjate gurmanske mojstrovine, ki bodo navdušile žirante oddaje Mali šef Slovenije!

Pravila tudi letos ostajajo enaka, zato pozivam kuharske dvojice, da čim prej oddate svoje prijavnice in se skupaj borite za dobrobit svojih šol.

V preteklih letih so z denarnimi nagradami, ki jih tudi letos podeljuje Mercator, mnogim šolam širom Slovenije pomagali opremiti gospodinjske učilnice, postavili so jedilnice na prostem, obnovili igrala pred šolo, kupili šolske računalnike in še in še.

Uresničili so želje, ki so jih s prikuhanimi nagradami svojim šolam prislužili zmagovalci in vsi ostali udeleženci kuharskega šova za najmlajše.

Naj se kuharska zabava začne tudi za vas!

Prijavnico najdete TUKAJ: https://www.24ur.com/tv-oddaje/prijavi-se/naj-si-otroci-prikuhajo-zabavo.html

Z veseljem vam bom pomagala z nasveti, pri receptu, mešanju in sekljanju.

Tina Bevk