041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 11.11.2021 smo na šoli Vrhpolje imeli v 4. in 5.r prvi tehniški dan. Četrtošolci so izdelovali kompas, hranilnik in leseno škatlico, petošolci pa gugalnico, tehnico, padalo ter toplotno torbo. Zelo smo se zabavali in se imeli lepo. Nekaj težav se je pojavilo pri natančnem rezanju stiropora z električnim rezalnikom, vendar nam je pomagala in svetovala učiteljica Sara, da smo naredili boljši izdelek. Četrtošolci so prvi odprli naravoslovne škatle in bili zelo presenečeni, saj so se z njimi letos prvič srečali. Njim je učiteljica več pomagala, saj niso razumeli vseh navodil v delavnem zvezku, ampak se je vse izteklo hitro in dobro. Ko smo pospravili in končali izdelke smo jih tudi razstavili in fotografirali, potem pa jih preizkusili. Izdelki so odlično delovali. Šli smo tudi na rekreacijo v telovadnico. Ko je nastopil čas za kosilo, smo si umili roke in se odpravili na bogato martinovo pojedino. Ta dan je zelo hitro minil in vsem nam je bil zelo všeč.

Izak Škrlj in Aljaž Rupnik iz 5.r

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost